Váš příběh, náramek kolekce 8 symbolů LOOA, stříbro

100 Kč
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Barva šňůrky
Materiál
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Symbol andělská křídla
Symbol čtyřlístek
Symbol hvězdička
Symbol kroužek
Symbol křížek
Symbol nekonečno
Symbol srdíčko
Symbol tečka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Osm symbolů. Osm šperků, které v sobě nesou hlubší význam, než se na první pohled může zdát. Ať už jimi ozdobíte sebe, nebo nějaký darujete osobě, na které vám záleží, vždy budou stálou připomínkou vlastní síly a výjimečnosti. Proč právě osm? Protože LOOA. Dvě O symbolizující ležatou osmičku coby nekonečně mnoho možností a způsobů, jak šperky chápat, vnímat. Anebo komu a jak je věnovat. Jedním šperkem vyjádříte vše.

Vybrané symboly vám navlékneme na jednu šňůrku. Pokud si přejete konkrétní pořadí, napište nám je do poznámky. 

Nekonečno (Příležitost) Symbol nekonečného přátelství, lásky, ale i příležitostí, které každý člověk má a které si díky svému talismanu může připomínat.

Srdíčko (Láska) Srdce. Symbol lásky, života, síly i oddanosti. Patří mezi ty nejposvátnější symboly – značí totiž nejen hluboké city, ale taky samotnou duši.

Tečka (Osobnost) Výjimečnost a jedinečnost symbolizuje tato drobná kulička. Tak jako každý jsme unikátní osobností, dá se i tento talisman označit za ‚Jeden mezi všemi‘.

Křížek (Harmonie) Symbol známý dávno před dobami křesťanství. Nositeli dává ochranu, ale může vyjadřovat i harmonii, rovnováhu a přeměnu negativní energie na pozitivní.

Kroužek (Co dáš, to dostaneš / Karma) Co dáš, to dostaneš. To je karma. Symbol cyklického kruhu – bez začátku, bez konce. Bez odměny, bez trestu, jen coby odraz vlastních činů. Symbol rovnováhy.

Hvězdička (Výjimečnost) Symbol narození, věčného života i naděje. Povzbuzuje k víře v sebe sama i ke kladnému přístupu k okolí a změnám.

Andělská křídla (Volnost) Symbol ochrany, volnosti a nezávislosti, ale i vzpomínky na někoho milovaného. Připomínají, že každý máme svého strážného anděla.

Čtyřlístek (Štěstí) Víra, naděje, láska a štěstí. Jeden z nejznámějších symbolů chrání před smůlou, zlem, ale i únavou a špatnou náladou. Darováním pak jeho moc zdvojnásobíte.

Materiál

  • Autorský komponent z naší dílny ze stříbra Ag 925/1000
  • Textilní šňůrku vybíráme pečlivě tak, aby byla při nošení příjemná a zároveň velmi pevná a odolná.

 Rozměry:

  • Šňůrkový náramek snadno přizpůsobíte svému zápěstí pomocí posuvných uzlíků.

 Dodání

  • 2-10 dní. Potřebujete objednávku dříve? Kontaktujte nás :)

Jemnost. Hluboký význam. Nekonečná hodnota. Vyrobeno s pečlivostí v rodinné dílně v Brně tak, aby šperk přirozeně souzněl s vaším životem. To je LOOA.

Celou kolekci 8 symbolů si můžete prohlédnout osobně v našem atelieru v Brně. 

Více zajímavostí o našich špercích si můžete přečíst na našem BLOGU.

Doplňkové parametry

Kategorie: 8 symbolů
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz