Nejčastější dotazy FAQ

 

Víte, co nejvíce zajímá naše zákazníky? Odpovědi na nejčastější dotazy naleznete právě na této stránce.

Jak zjistím správnou velikost náramku?

U většiny náramků je na výběr mezi dětským, dámským a pánským. Velikost náramku zjistíte snadno, stačí krejčovský metr nebo pravítko se šňůrkou a změřit obvod zápěstí. Pokud jej chcete volnější, sdělte nám vaši představu do poznámky při objednávce. 

 

Mohu si nechat vyrobit náramek podle svých představ?

Ano, kontaktujte nás na looa@looa.cz. Bude nám potěšením vytvořit náramek přesně podle vašich představ.

 

Mohu si nechat změnit barvu stříbra na náramku?

Samozřejmě, u každého náramku je možnost pozlacení růžovým, nebo žlutým zlatem. 

Pokud máte raději zlato, rády pro vás vyrobíme i zlaté šperky s možností drahých kamenů. 

 

Jaká je dodací doba?

U všech náramků máme uvedeno skladem, to znamená, že máme připravený materiál a jakmile si náramek objednáte, jdeme navlékat. S ohledem na množství objednávek se snažíme odesílat co nejdříve, tedy 2-4 dny.  Nicméně se může stát, že se dodání opozdí a vždy se snažíme informovat. Pokud potřebujete dodržet nějaký termín, nebojte se nám napsat, nebo zavolat, budeme se snažit Vám maximálně vyhovět :) 

 

Je poštovné i balné nad 1300 Kč opravdu zdarma?

Ano, poštovné nad 1300 Kč platíme za vás :) Při objednávce do 1300 Kč platíte 60 Kč při platbě na účet a 110 Kč za dobírku. 

 

Mohu si náramek vyzvednout osobně?  

Ano! Rády vám balíček předáme v centru BRNA. Z důvodu EET, je tato možnost pouze při platbě předem. Stačí zavolat, nebo poslat email a domluvit se na předání. A pro ostatní je tu doručení na jedno z více než 1200 míst po celé ČR, nebo rovnou k vám domů.

 

Můžu získat slevu na nákup?

Kdo by neměl rád slevy :), proto se přihlaste k odběru novinek a získejte zajímavé slevy. Sledovat můžete i náš InstagramFacebook kde o slevách a akcích informujeme.

 

Co takhle dárek? 

Základem je mít radost a dělat radost :) proto při každé objednávce nad 3000 Kč, dostanete náramek zdarma. Pokud u nás nakupujete častěji, tak ke třetí objednávce se na něj můžete těšit také, nebojte, my si vás ohlídáme :) 

 

Kde mám vložit slevový kód pro získání slevy?

Váš slevový kód můžete uplatit v prvním kroku objednávkového procesu, v části "slevový kupón", kde je okénko, kam můžete kód vložit a cena se vám rovnou přepočítá.

 

Jak mohu náramek reklamovat?

Všechny náramky pečlivě kontrolujeme, ale v případě, že objevíte nějakou závadu, produkt nafoťte a kontaktujte nás na email looa@looa.cz. Při reklamaci nám prosím na email a pro jistotu i na papír do obálky problém popište co nejjasněji a výrobek zašlete na adresu- LOOA, Jakub Jandora, Údolní 306/4, Brno 602 00, peníze nebo nový či opravený náramek vám budou vráceny po obdržení produktu a zpracování reklamace. 

 

Mohu vrátit náramek do 14 dnů bez udání důvodu?

Zakoupený náramek v našem internetovém obchodě Looa.cz je možné vrátit do 14 dnů bez udání důvodu. Platba je vždy vrácena ihned po obdržení balíčku od vás. Na nic dalšího nečekáme :)

Tohle bohužel neplatí pro náramky na zakázku, pokud vám navlečeme jméno, nebo cokoliv na přání, není možné je vrátit.  

 

Proč si vybrat náramek LOOA?

Všechny náramky jsou ručně vyráběné s největší pozorností na detail v České republice. To co máte na srdci, my navlečeme :) proto sdílejte s námi lásku je slovům. 

 

Jste registrováni u Puncovního úřadu?

Ano, jsme registrováni u Puncovního úřadu. Za pravost ručíme a veškeré šperky jsou značeny příslušnou značkou ryzosti. 

Více na http://www.puncovniurad.cz/cz/eshops.aspx