Talisman šťastného života: Proč je dobré ho nosit a s láskou darovat

Svůj život i svět kolem nás si vytváříme vlastními myšlenkami, a právě talismany nám pomáhají soustředit mysl a energii na to, co je pro nás důležité a čeho chceme dosáhnout. Milujeme, když mají šperky svůj význam, přesně jako naše novinka "Talisman šťastného života".  Každý v sobě totiž máme velikou sílu a energii utvářet si život podle svých představ, a věříme, že talisman pro nás může být velikou podporou. 

Talisman, nebo amulet?

Původně měl být tento talisman vyroben jen v pár exemplářích jako vánoční dárek pro naše blízké. Výsledek se nám ale velmi zalíbil, a tak by byla škoda vás o něj ochudit. Jak se dozvíte o kousek níže - talisman je výborný dárek, víte ale, jaký je vlastně rozdíl mezi amuletem a talismanem? Amulety nás ochraňují před něčím negativním, například neštěstím nebo nemocemi. Oproti tomu talismany nám do života přitahují to pozitivní a přispívají ke splnění našich přání a snů. Není ale ani tak důležitá přesná terminologie jako spíš to, co do daného předměty vložíte vy sami a co od něj očekáváte. 

 3

Talisman šťastného života vznikl podle našeho originálního návrhu. Na eshopu ho najdete ve formě řetízku nebo náramku a to hned v několika variantách. 

Jak talismany fungují?

Talismany mají bohatou historii a od pradávna pomáhaly lidem přinášet do života to pozitivní. Naši předkové na výrobu talismanů používali především přírodní materiály – dřevo, kameny, kosti zvířat, rostliny. Zatímco podoba talismanů se trochu změnila, jejich podstata zůstává v stejná – měl by nám do života přinést především zdraví, štěstí a spokojenost. To, že talismany skutečně fungují, je dokonce podloženo vědecky. Při psychologickém experimentu v roce 2010 zlepšili golfisté během své hry své výkony o 35%. Stačilo jednoduché "kouzlo" - říct, že míček, se kterým hrají, je jejich šťastný míček.

---- Talisman šťastného života najdete na našem eshopu ZDE ----

Účinnost talismanu nám však nezajistí žádné kouzlo ani magie, ale něco mnohem silnějšího - naše myšlenky a víra. Lidská psychika je neuvěřitelně mocná a víra v působení talismanu je důležitou podmínkou toho, aby nám přinesl, co si přejeme. Síla pozitivního myšlení a pozitivního přístupu k životu, ale i k sobě samým, má neskutečnou moc měnit naši realitu k lepšímu. Navíc i psychiatrové potvrzují, že talisman, který máme u sebe, snižuje stres a nervozitu a zvyšuje sebedůvěru. A to se vždycky hodí. :)

talisman

Český čtyřlístek nebo japonská mávající kočka? Talisman může mít nekonečně mnoho podob. 

Talisman šťastného života

Život každého z nás je jiný a výjimečný. To, co však většinu z nás spojuje, je touha po hodnotách, které nás dělají šťastnými. Zdraví, rodina, vztahy či úspěch. Jejich důležitost si uvědomujeme především ve chvílích, kdy je ztrácíme. Naším přáním bylo, aby ve vás talisman vyvolával pozitivní emoce a byl vaší podporou v náročných obdobích. Na talisman jsme tedy zachytili 25 slov představující hodnoty, které jsou pro spokojený život většiny z nás velmi důležité.

Už jen tato slova mají pozitivní vliv na naši mysl a vyvolávají v nás pozitivní emoce. Pokud během dne zabrousíte pohledem na svůj šperk, slova si přečtete a přemýšlíte o nich, dáváte své mysli pozitivní podněty. Nezapomeňte, že každá myšlenka má svou energii a energie dokáže veliké věci. Ideální je, pokud svou myšlenku navíc spojíte s nějakou pozitivní emocí. Talisman vám pomůže zvýšit sebedůvěru, dodá sílu překonat překážky a odvahu plnit si sny.

 2

Talisman vyrábíme v několika verzích - ze sříbra, žlutého a bílého zlata. A to vždy ve světlé a tmavé variantě. 

Dárek, kterým obdarujete i sebe

Dárek k narození miminka, promoci, před dlouhou cestou nebo náročnou životní zkouškou. Není tak důležité, k jaké příležitost talisman darujete. Pokud talisman darujete upřímně a s láskou, přinese obdarovanému veškerou sílu, lásku a ochranu, kterou mu přejete. A to stejné přinese i Vám. Protože to, co dáte, se vám také vrátí. 

Noste talisman u sebe a denně si připomínejte, za co jste ve svém životě vděční a co byste si přáli do něj přitáhnout. Naším přáním je, aby Vám talisman přinesl nejen štěstí, ale i sílu překonat životní překážky a odvahu žít život podle vlastních představ. Takový, který budete žít s láskou a radostí. :)

Talisman šťastného života najdete na našem eshopu ZDE

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz