Vánoční LOOA svíčka: Takhle voní ty nejkrásnější Vánoce

 Míň jasná

Vůně silně ovlivňují naše pocity a emoce a pomáhají nám uchovat si v paměti výjimečné chvíle a okamžiky. Ke šperkům LOOA Vaše emoce neodmyslitelně patří. Stejně tak jako k Vánocům okamžiky klidu, lásky a pohody. Proto jsme pro Vás ve spolupráci se značkou Kendl.s vytvořily svíčku, která Vám díky svým relaxačním a aromaterapeutickým účinkům zpříjemní náladu a navodí kouzelnou vánoční atmosféru. LOOA svíčka s poetickým názvem "Vánoční nálada" je nejen voňavá, ale i s láskou vyrobená a hlavně zdravá!

Jak může být svíčka nezdravá, říkáte si? Možná budete překvapeni, ale přesto, že nám doma zapálené svíčky vytvářejí příjemnou atmosféru a pohodu, která je pro naši psychiku hotový balzám, našemu tělu paradoxně příliš neprospívají. Většina z nich se totiž vyrábí z parafínu. Jde o vedlejší produkt ropného průmyslu, při jehož spalování se do vzduchu uvolňují toxické látky, které můžou být karcinogenní. Navíc při jejich hoření vznikají saze a drobné částečky, které se usazují v našem těle. To už tak příjemně nezní, že?

4


Bohužel ale nejde jen o parafín jako takový. Do svíček se často přidávají barviva a syntetické vůně, jejichž spalování našemu tělu také neprospívá. A to ani nemluvíme o samotném knotu, který často obsahuje zinek či olovo. Každým zapálením takové svíčky si tedy doma připravíme nemalý chemický koktejl, který následně vdechujeme. 

2_1

Chtěly jsme, aby naše vánoční svíčka byla vyrobená poctivě a neškodila životnímu prostředí ani vašemu zdraví. 


Když jsme plánovaly, jak bude vánoční LOOA svíčka vypadat, věděly jsme, že chceme stejně jako u šperků vsadit na nejvyšší kvalitu. Víme, že součástí vašich domovů jsou často i děti, a tak obyčejná parafínová svíčka nepřicházela v úvahu. Naštěstí už existuje zdravější varianta, která je přátelská jak k našemu zdraví, tak životnímu prostředí. Jde o svíčky vyrobené ze sójového vosku. Ty jsou sice dražší než obyčejné parafínové svíčky, ale jen zdánlivě. Svíčky ze sójového vosku hoří totiž až o 50 % déle než ty parafínové. Navíc produkují zhruba o 90 % méně sazí a hoří jasnějším plamenem.  

Svíčku "Vánoční náladu" najdete v našem eshopu ZDE. 

3

Každou svíčku vyrábí Lucie ručně z kvalitního sójového vosku a esenciálních olejů. 

Když jsme v Brně, v obchodě Place store, narazily na svíčky značky Kendl.s, byla to láska na první přivonění. Zakladatelka téhle značky Lucie, všechny svíčky vyrábí ručně z přírodního sójového vosku, 100 % esenciálních olejů a bavlněného knotu. Moc rády podporujeme malé značky, které k výrobě přistupují s láskou a radostí, ale i zodpovědností. "Výroba svíček je pro mě určitou formou odpočinku, dělá mi radost a jsem šťastná, že tuto radost můžu předávat dál," říká Lucie. Navíc tyhle svíčky, stejně jako naše šperky, vznikají v Brně. ;) 

5

Každé svíčce se dostane maximální péče. Od míchání vosku až po finální sestřih. :)

Pro naši svíčku "Vánoční nálada" jsme vybraly naši oblíbenou vánoční kombinaci pomeranče, skořice a hřebíčku. Hřejivá vůně těchto esenciálních olejů vás příjemně uklidní, rozptýlí stres a nervozitu a navodí pocit pohody a radosti. Každé zapálení naší svíčky tak pro vás bude malým aromaterapeutickým rituálem, který se na vašem zdraví podepíše jen a jen pozitivně.

"Jsem ráda, že pro vás můžu tvořit výrobky, které vám přinesou radost, provoní domov a u kterých si  nemusíte lámat hlavu, zda pro vás nejsou nějak škodlivé." (
Lucie, Kendl.s) 

6_1

Malou variantu svíčky "Vánoční nálada" najdete u každé své objednávky.

Protože vám rády děláme radost, přibalíme Vám ke každé Vaší objednávce dárek v podobě miniaturky svíčky Vánoční nálada. Svíčku v plné velikosti najdete u nás na eshopu TADYVěříme, že Vám udělá radost a pomůže vykouzlit tu správnou vánoční atmosféru. :)

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz