Váš malý kousek luxusu: Už máte svůj briliant?

3

V LOOA milujeme všechny krásné šperky, ty s brilianty mají však v našich srdcích speciální místo. Jsou totiž v mnoha ohledech výjimečné. Dívat na ně a povídat si o nich bychom mohli hodiny! Víte třeba, jaký je rozdíl mezi briliantem a diamantem? A jaké briliantové šperky pro vás vyrábíme my v LOOA a na čem si dáváme záležet? Pojďte se podívat, je to opravdu oslňující podívaná!

Diamant, nebo briliant?

Jak je to tedy s těmi diamanty a brilianty – jde o stejnou věc? Ano i ne. Diamant je přírodní nerost, jehož povrch se následně brousí. Nejčastějším a nejoblíbenějším typem brusu je právě briliant. Jednoduše řečeno – briliant je označení pro diamant vybroušený do briliantového brusu. Briliant má neuvěřitelných 57 plošek, ve kterých se světlo odráží ve své maximální intenzitě. Díky tomu se brilianty tak nádherně třpytí a náš pohled přitahují znova a znova. 

Fascinující však není jen jeho vzhled, ale i původ. Diamant je přírodní minerál (na rozdíl třeba od zirkonu, který vzniká čistě chemicky). Pokud nějaký šperk s briliantem vlastníte, vězte, že na svém těle nosíte výjimečný kousek minerálu, který vznikl již před více než miliardou let hluboko pod zemským povrchem. Neuvěřitelné, že? Nemusíte se ale bát, není to žádná křehotinka - diamanty jsou velmi tvrdé a odolné, někde se dokonce můžete dočíst, že jsou věčné. Pokud tedy hledáte exkluzivní šperk s kamenem, který ani po letech neztratí nic ze své kvality a zářivosti, briliant je ideální volba.

Přečtěte si:
10 ZAJÍMAVOSTÍ O DIAMANTECH: CO MAJÍ SPOLEČNÉHO S OBYČEJNOU TUŽKOU?

 2

Každý briliant je vlastně dokonalým spojením přírody a ruční práce člověka. My v LOOA si dáváme záležet na maximální preciznosti a kvalitě. Tak jak si zaslouží nejen brilianty samotné, ale především vy, naši zákazníci.

 
Luxus pro každou z nás

Pokud byste své ženě, mamince, kamarádce nebo partnerovi rádi věnovali mimořádný, kvalitní šperk, který by dokonale symbolizoval výjimečnost a věčnou lásku, ten briliantový je pro tuhle příležitost ideální. My v LOOA věříme, že si každý zaslouží svůj kousek luxusu. Snažíme se proto, aby byly naše šperky s brilianty cenově dostupné, a to vše při zachování maximální kvality ruční práce a použitých materiálů.

Ve spolupráci s naším zlatníkem, který má za sebou bohatou 30letou šperkařskou praxi, pro vás v duchu značky LOOA vytváříme minimalistické briliantové šperky ze zlata i stříbra, které jsou vhodné pro každou příležitost. Věříme totiž, že krása a dokonalost každého briliantu nejlépe vynikne v jednoduchém minimalistickém šperku, který vám nemusí dělat radost jen při výjimečných událostech, ale i během každého vašeho všedního dne. Pokud máte o briliantovém šperku svou vlastní představu, rádi vám vyrobíme šperk na zakázku a splníme vám vaše briliantové přání. 
 

 IMG_20200930_1315313

Ani při cenové dostupnosti nesnižujeme vysoké nároky na kvalitu a poctivou šperkařskou práci. Ke každému šperku s briliantem přikládáme osvědčení o pravosti a kvalitě přírodního kamene.


Šperky na celý život

Pokud jde o šperky, u kterých bychom měli vybírat opravdu pečlivě a investovat do jejich kvality, jsou to bezesporu zásnubní a snubní prsteny. Těm totiž brilianty sluší nejvíce. Výběr takového šperku je důležitý a často nelehký úkol, se kterým Vám velmi rády pomůžeme. S výrobou briliantových prstenů na zakázku máme bohaté zkušenosti a rády s vámi probereme vaši představu o tom, jak by měl váš briliantový prsten vypadat. A to bud při osobním setkání v Brně či prostřednictvím emailu. 

Snubní a zásnubní prsteny

Jste do briliantů stejně zamilovaní jako my? Podívejte se na naši nabídku briliantových šperků nebo nám napište na looa@looa.cz

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz