LOOA MÁ NAROZENINY! A CELÝ KVĚTEN VÁM BUDEME DĚLAT RADOST

My v LOOA milujeme květen! A proč? Jednak je to měsíc lásky a LOOA to je prostě láska. Bez naší (ale hlavně té vaší) lásky by totiž vůbec nemohla existovat. Měsíc květen je pro nás ale důležitý ještě z jednoho důvodu – před dvěma lety, právě na 1. máje, tahle značka plná lásky vznikla. Díky vám máme za sebou dva roky, během kterých jsme pomocí šperků vyjádřily nespočet vašich příběhů a emocí a udělaly radost velikému množství z vás.

 

A protože vaše radost je pro nás tím nejhezčím narozeninovým dárkem, rozhodly jsme se, že vám ke každé květnové objednávce přibalíme malý dárek – neskutečně voňavý a s láskou vyráběný balzám na rty. Právě rty, které pod rouškami poněkud trpí, teď potřebují hezky rozmazlit a připravit na pořádnou líbací sezónu.

 Feelo a LOOA, balzámy na rty

Přestože jsou naší doménou hlavně šperky, ručně vyráběnou přírodní kosmetiku Feelo jsme si naprosto zamilovaly. Za touhle sympatickou značkou ze samého srdce Moravy stojí Standa s Ivčou, dva srdcaři, kteří stejně jako my dělají vše pro to, aby se jejich zákazníci cítili milovaně. Mrkněte sami, čím vším vás dokáží rozmazlit: https://www.feelo.cz/

 
  FEELO a LOOA
 
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz