Jsem dost

Každý z nás má svůj příběh a své vnitřní boje. Někdy se cítíme nedostateční v očích druhých, někdy v očích vlastních. Je to boj, který mnohdy začíná v dětství a může nás provázet celý život.

Inspirací pro tento náramek byla moje osobní cesta. Můj komplikovaný vztah s matkou mě nutil k neustálé potřebě dokazování. Ať už jsem udělala cokoli, v jejích očích jsem nikdy nebyla dost dobrá. A tak jsem vytvořila tento náramek jako symbol pro všechny, kteří to cítí podobně. Ať už se snažíte vyrovnat s rodinnými vztahy, se sebeobrazem, nebo s tlakem společnosti, tento náramek je zde jako každodenní připomenutí: "Jsem dost".

Nosit tento náramek znamená vzdorovat těm hlasům zvenčí i zevnitř, které nám říkají, že nejsme dost dobří. Protože pravda je, že jsme. Jsme dost hezcí, dost chytří, dost trpěliví, dost kreativní, dost milující. Jsme prostě dost.

Nošením tohoto náramku nejenže si připomínáme svou vlastní hodnotu, ale také vysíláme zprávu ostatním. A možná takovým šperkem pomůžeme i jim si uvědomit, že i oni jsou "dost".

 

jsem dost, náramek looa, šperky s příběhem

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz