5 důvodů, proč je KABBALAH náramek jedním z nejlepších dárků, které můžete darovat.

 

Kabbalah nebo také kabala vychází z židovské mystiky a znamená „přijímat, dostávat". Kabbalah učí, že se nic neděje náhodou a všichni svým chováním ovlivňujeme, k jakým situacím v našich životech dochází. Nejčastějším symbolem, který můžete v souvislosti s kabbalah vídat, je náramek v podobě červené šňůrky, často s nějakým přívěskem. Aby ale energie náramku fungovala tak, jak má, je důležité dodržet dvě pravidla – náramek musíte dostat jako dárek a musíte ho nosit na zápěstí levé ruky. Právě levá strana těla totiž přijímá energii.  

 

Pokud přemýšlíte o dárku pro někoho, na kom vám opravdu záleží, máme pro vás několik důvodů, proč by právě pověstný červený náramek mohl být trefou do černého...teda červeného. :)

  • Malý červený důkaz lásky

Pokud jste někdy od někoho dostali kabbalah náramek, můžete si být jisti, že nad dárkem skutečně přemýšlel (a neodbil vás první věcí, která ho cvrnkla do nosu), ale hlavně, že mu na vás skutečně záleží. Náramek kabbalah totiž přitahuje štěstí a úspěch, a naopak svého nositele chrání před zlými silami a negativní energií. Tím, že někomu darujete kabbalah náramek, tedy v podstatě říkáte: „Záleží mi na tobě a je pro mě důležité, abys byl/a šťastný/á a nic zlého se ti nestalo.“ 

 

  • Svému nositeli prostě sedne!

Pozitivní energie náramku je jedna věc, ale co si budeme povídat – u šperků jde i o to, aby prostě vypadaly dobře. Náramek kabbalah si díky své jemnosti skvěle rozumí i s jinými náramky, takže nemusíte pátrat po tom, jestli ten, komu chcete náramek darovat, už své zápěstí jinými náramky zdobí. A ještě jedna veliká starost vám odpadne! Náramek díky své nastavitelné velikosti sedne každému, takže schovejte metr, žádné zápěstí se v noci potají přeměřovat nebude. :) Pokud navíc obdarovanému na zápěstí náramek nasadíte vy osobně, bude celá myšlenka s tímhle láskyplným dárkem prostě dokonalá!

 

  • Parťák na každodenní nošení

Obrovskou výhodou náramku kabbalah je jeho pohodlné nošení. Náramky jsou lehoučké a na zápěstí hezky sedí. Nemůže se tak stát, že by během dne svého nositele rozptylovaly nebo nějak rozčilovaly. Najdou se dokonce i tací, kteří tyhle náramky nosí v podstatě nonstop. A nebojte se, riziko jejich rozvázání a ztracení je opravdu minimální. Navíc jaký dárek je lepší než ten, který bude mít obdarovaný denně na očích? 

 

  • Láskyplný dárek

Dárek v podobě náramku kabbalah má přesně tolik podob, kolik je podob lásky na světě.  Nemusíte po něm totiž sahat, jen v případě, kdy vybíráte narozeninový či vánoční dárek pro svou drahou polovičku. Máte těhotnou kamarádku a rádi byste jí dali něco originálnějšího než ohraný dudlík a dupačky? Tímhle červeným náramkem ji zaručeně dojmete, ochraňuje totiž nejen těhotnou, ale i její miminko. Stejně tak ale nemůžete šlápnout vedle, pokud chcete darovat talisman kamarádce, kterou čeká náročná zkouška nebo třeba cesta do zahraničí. 

 

  • Nosí celá rodina

Většina žen šperky miluje, u můžu a dětí ale musí být člověk při výběru trochu opatrnější. Obrovskou výhodou kabbalah náramku je, že díky své jemnosti a nenápadnosti vypadá dobře i na pánském zápěstí a skvěle sedne i drobným dětským ručkám. Stejný typ náramku tak muže nosit nejen maminka, ale i tatínek a děti. Náramek kabbalah tak může být opravdu originální rodinný talisman.

Vybrat si z náramků ten pravý můžete ZDE.